Hüseyin Tevke
Kurucu

Antalya Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümünden 1993 yılında başarı ile mezun oldum. 17 yıl dershanecilik, 10 yıl kolejlerde öğretmenlik ve idarecilik yaptım. Eğitim ve Öğretim de çeşitli kurumlarla olan tecrübelerimden sonra Antalya Bilim Koleji’ni kurmaya karar verdim.

E-mail
Bülent Bayraktar
Biyoloji Öğretmeni

1972 Antalya doğumluyum. 1994 Akdeniz üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldum. 1995 yılında, Marmara Üniversitesi/Atatürk Eğitim Fakültesi/Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. 2001/2015 yılları arasında 2005 den sonrası kuruculuk olmak üzere görev yaptım. 25 yıllık aktif mesleğimi icra ederken öğretmen gömleğimi hiç çıkarmadan severek giymeye devam ediyorum…

Ömer Faruk Eroğlu
Müdür Yardımcısı / Matematik Öğretmeni

1992 yılında Tokat’ta doğdum. 2015 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi-Matematik Bilgisayar bölümü mezunuyum. 2015’ten beri mesleğimi severek icra ediyorum. LÖSEV’de gönüllü öğretmenlik yaptım. Şu anda da Antalya Bilim Koleji’nde müdür yardımcılığı ve matematik öğretmenliği yapıyorum.

Orhan Taş
Rehber Öğretmen

2015 Akdeniz Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunuyum. Aile danışmanlığı, Bireysel Öğrenci Koçluğu, Tercih Danışmanlığı çalışmaları yapmaktayım. Test Teknikleri, Zaman Yönetimi, Stres ve Öfke Kontrolü, Verimli Ders Çalışma Yöntemleri konularında eğitim seminerleri yürütmekteyim. 2019 yılından bu yana Antalya Bilim Koleji’nde felsefe öğretmeni olarak devam etmekteyim. Öğrencilere rehberlik etmeyi seviyorum.

İnstagram Sayfası
Duran Battal
Matematik Öğretmeni

1973 Ereğli/Konya da doğdum. İlkokulu Ereğli’de Ortaokulu Konya Anadolu Lisesi’nde okudum lise eğitimini Ankara Fen Lisesi’nde tamamladım. İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra 25 yıldır özel sektörde bu kutsal öğretmenlik mesleğini geometri alanında sürdürmekteyim. Güzide okulumuzda severek çalışmaktayım.

Mehmet Ali Özkan
Matematik Öğretmeni

1985 Antalya/Akseki doğumluyum. Lisans eğitimimi Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Fen/Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünde tamamladım. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Antalya’mızda çeşitli kurumların üniversite hazırlık kursları ve kolejleri ile KPSS, DGS ve YÖS kurslarında Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık derslerinde öğrencilerimize yardımcı oluyorum. Eğitimin insanların beynine bilgi koymak değil, gönüllerine dokunmak olduğu kanaatindeyim.

Fatma Gül Akyiğit
Matematik Öğretmeni

1992 yılında Antalya’da doğdum. 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi’nden mezun oldum. Karatekin Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü mezunuyum. Lisansımın son yılında Pedagojik Formasyon’umu tamamladım. 2015’ten beri matematik öğretmenliği yapmaktayım.

Osman Savun
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Antalya Aksu/Kayadibi’nde doğdum. 2002 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezun oldum. On sekiz yıl belli dershane ve özel öğretim kurslarında çalıştım. 2020-2021 eğitim ve öğretim yılından itibaren Antalya Bilim Koleji’nde çalışmaktayım. Evliyim ve bir çocuk babasıyım.

İrfan Tutucu
Fizik Öğretmeni

30.06.1982 Antalya doğumluyum. Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü mezunuyum. Akdeniz Üniversitesi’nde tezsiz yüksek lisans yaptım. 15 yıllık öğretmenim. Antalya Bilim Koleji ailesinde olduğum için mutluyum.

İnstagram Sayfası
Aydan Yazıcıoğlu
Kimya Öğretmeni

1982 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümünü 2005 yılında bitirdim. Pedagojik Formasyon için Celal Bayar Üniversitesinde 2 sene yüksek lisans yaptım. 2006 yılından beri özel sektörde kurs ve kolejlerde öğretmenlik yapıyorum. Mesleğimi ve öğrencilerimi çok seviyorum.

Azmi Demirel
Coğrafya Öğretmeni

Muğla/Güllük doğumluyum. Balıkesir Necati Eğitim Enstitüsünü bitirdim. 25 yıl devlette Coğrafya Öğretmeni olarak çalıştım. Bucak Anadolu Lisesi’nden emekli oldum. Daha önce birçok farklı kurumlarda çalıştım şu anda Antalya Bilim Koleji’nde mesleğime devam ediyorum.

Sevinç Küfeciler
Coğrafya Öğretmeni

01.04.1966 Merzifon/Amasya doğumluyum. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Coğrafya bölümünden 1987 yılında mezun oldum. Bilecik, Eskişehir, Nevşehir ve Antalya`da çeşitli kurumlarda öğretmenlik yaptım.

Mustafa Demirel
Tarih Öğretmeni

1996 Marmara Üniversitesi Tarih bölümü mezunuyum. 23 senedir Antalya ve ilçelerinde birçok kurumda öğretmenlik yaptım, şu anda da Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi ve Bilim Özel Öğretim kursunda çalışmaktayım.

Osman Aksu
Tarih Öğretmeni

2011’de Nazime Baki Saatçioğlu Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. 2015’te Akdeniz Üniversitesi Tarih Bölümünü bitirdim. Araştırmayı, kitap okumayı çok seven ve Atatürk İlkelerini rehber edinmiş bir Tarih Öğretmeniyim.

İnstagram Sayfası
Şenol Sarı
İngilizce Öğretmeni

1985 Antalya doğumluyum. Selçuk üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’nden 2007 yılında mezun olduktan sonra 10 yıla yakın bir süreliğine Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı Işıklar Askeri Hava Lisesi- İstanbul Hava Harp Okulu ve İzmir Hava Lisan Okulu gibi okullarda Öğretmen Subay olarak görev yaptım. Şu anda da Antalya Bilim Koleji’nde öğretmenlik mesleğime devam etmekteyim.

İnstagram Sayfası
Abdulkadir Artan
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

1995 yılında Antalya’da doğdum. 2018 yılında Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldum. Antalya Bilim Koleji Eğitim Kurumları’nda Din Kültürü ve Ahlak bilgisi dersi öğretmenliği görevini yapmaktayım.

H. Seda Sezgin
Matematik Öğretmeni

1985 Antalya doğumluyum. 2008 yılında Matematik Bölümünden mezun oldum. 2011 yılında yüksek lisans eğitimimi, 2012 yılında pedagojik formasyon eğitimimi ve 2020 yılında doktoramı tamamladım. Bilginin güç olduğuna inanıyorum. Akademik birikimim ve mesleki yenilikçi uygulamalarımla matematik dersini öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkarıp hayatın içinden örneklerle çeşitlendiriyorum. Şu anda da Antalya Bilim Koleji’nde görev yapmaktayım.

Sultan Parlak
Biyoloji Öğretmeni

Gaziantep doğumluyum. Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden 2013 yılında mezun oldum. 2014’te pedagojik formasyon eğitimi aldım. “Biyoloji hayatın ta kendisidir.” düşüncesini benimseyen öğrenciler yetiştirmek amacıyla mesleğimi icra etmekteyim.